Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs to zabieg, który pozwala na zagęszczenie i przedłużenie naszych naturalnych rzęs. Uzyskujemy efekt wyraźnej oprawy oka i zalotne spojrzenie. Przedłużanie rzęs to zabieg w pełni bezpieczny i nieinwazyjny. Polega na przyklejaniu jednej bądź większej ilości rzęsek do naszej naturalnej rzęsy. Efekt utrzymuje się nawet do 8 tygodni, zaś żeby utrzymać odpowiednią gęstość należy powtarzać zabieg mniej więcej co trzy tygodnie – uzupełniać rzęsy.

Metody przedłużania rzęs

  • Metoda 1:1 – najpopularniejsza metoda doklejania rzęs, jest najtańsza i daje naturalny efekt. Polega na doklejaniu jednej syntetycznej rzęsy do naszej.
  • Metody objętościowe2/3d, 3/5d, 5/8d, są to metody, które dają mocno widoczny efekt. Oczywiście wszystko zależy również od długości i grubości rzęs jakie wybierzemy wraz z kosmetyczką. Metody objętościowe polegają na doczepianiu kępęk rzęs do jednej naszej, naturalnej rzęsy. W Prestige Studio używamy wyłącznie najwyższej jakości rzęs syntetycznych, tak, aby nie obciążały i nie wpływały na kondycje waszych oczu.

Przedłużanie rzęs cennik LublinPrzedłużanie rzęs, jak wygląda zabieg

Przedłużanie rzęs w naszym salonie to czas odpoczynku i relaksu dla każdej klientki. Zapewniamy wygodne, odpowiednio wyprofilowane łóżka, spokojną muzykę, kocyki i wszystko czego Panie sobie zażyczą by czuć się komfortowo. Sam zabieg przedłużania rzęs zaczynamy od odpowiedniego przygotowania oka, oczyszczenia z wszelkich zanieczyszczeń i makijażu. Następnie przystępujemy do zabiegu przedłużania rzęs.

W zależności czy zakładamy rzęsy od nowa, czy je uzupełniamy zabieg trwa od 2 do 3 godzin.

Gęstość rzęs, ich długość oraz grubość stylistka ustala indywidualnie z klientką w zależności od kondycji rzęs naturalnych. Od kondycji naszych rzęs zależy również to, ile rzęsy przedłużone będą się utrzymywały. Przez dwie doby po przedłużaniu rzęs należy przestrzegać kilku zasad. Należy unikać dużej wilgoci, pary wodnej, ciepła suszarki, solarium czy tłustych kosmetyków. Zabieg przedłużania rzęs wymaga dużej precyzji, wprawy i doświadczenia. W Prestige Studio zabieg wykonują wykwalifikowane stylistki, posiadające liczne certyfikaty.

Zapraszamy

przedłużanie rzęs lublinDLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?
  • Najlepsze specjalistki w swoim fachu
  • Wysokiej klasy sprzęt
  • Wysokiej jakości kosmetyki
  • Doskonała lokalizacja salonu kosmetycznego
  • Atrakcyjne ceny zabiegów pielęgnacyjnych

Zapraszamy do kontaktu