Peeling chemiczny

Peeling chemiczny polega na nałożeniu na skórę mieszanki odpowiednich substancji chemicznych. Dzięki niemy woja skóra nabierze nowego blasku i pełni życia. Poczuj się wyjątkowo! Skorzystaj z szerokiej gamy peelingów w naszym salonie kosmetycznym w Lublinie.

Zabieg ten ma za zadanie usunięcie martwego naskórka. Wykonywany jest przede wszystkim na twarz. Poprawia kondycje skóry, usuwa przebarwienia oraz blizny. Do zabiegu kwalifikują się osoby posiadające zniszczoną słońcem skórę, widoczne zmarszczki i przebarwienia. Peeling chemiczny nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, po zabiegu może jedynie wystąpić wrażliwość na słońce i lekkie wybielenie skóry.

Zabieg jakim jest peeling chemiczny to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Nie jest to zabieg inwazyjny, jednak należy pamiętać, że po nim również mogą wystąpić zaczerwienia, infekcje lub zmiany w kolorze skóry. Należy pamiętać, by nie wykonywać zabiegu posiadając stan zapalny skóry, infekcje w miejscu przeprowadzania zabiegu lub będąc w ciąży.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • Najlepsze specjalistki w swoim fachu
  • Wysokiej klasy sprzęt
  • Wysokiej jakości kosmetyki
  • Doskonała lokalizacja salonu kosmetycznego
  • Atrakcyjne ceny zabiegów pielęgnacyjnych

Prestige Studio - peeling chemiczny Lublin

Peelingi chemiczne – zadbaj o swoją skórę!

Zapraszamy do kontaktu. Odwiedź nasz Gabinet Kosmetyczny w Lublinie przy ul. Krańcowej 107/14

KONTAKT