Pielęgnacja stóp

Pedicure i pielęgnacja stóp

W Prestige Studio wykonujemy pedicure klasyczny z malowaniem paznokci, pedicure leczniczy, zadbamy o Twoje popękane pięty oraz wrastające paznokcie.

Problem z popękanymi, twardymi piętami to utrapienie większości z nas. Nie musisz się wstydzić. W Prestige studio wykwalifikowane kosmetyczki zajmą się Twoimi stopami i raz na zawsze zapomnisz o powracającym latami problemie. Przy okazji zajmiemy się Twoimi paznokciami i nadamy im piękny kształt oraz wymarzony kolor.

Jeżeli cierpią Panie na wrastające paznokcie bądź straciły Panie paznokieć, opracujemy je w odpowiedni sposób poprzez założenie klamry lub zrekonstruujemy uszkodzony paznokieć.

Zapraszamy do Prestige Studio wszystkie Panie, które marzą o pięknych, zadbanych stopach. Paznokcie zmienione chorobowo bądź odciski to nas nie problem, każda z Pań wyjdzie z naszego salonu w 100% zadowolona.

pedicure Lublin - kosmetyczka

Dlaczego warto wykonać pedicure – pielęgnację stóp w Prestige Studio?

W Prestige Studio profesjonalnie zadbamy o Twoje stopy. Od wielu lat wykonujemy zabiegi kosmetyczne, manicure i pedicure najbardziej popularnymi technikami. Każda wizyta w naszym salonie kosmetycznym sprawi, że poczujesz się jeszcze bardziej piękna i odprężona. Dzięki wieloletnim doświadczeniom wiemy dobrze czego potrzebują kobiety! Dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta kończyła się pełnym zadowoleniem! Wpadnij więc do nas na pielęgnację stóp już dziś!

  • Najlepsze specjalistki w swoim fachu
  • Wysokiej klasy sprzęt
  • Wysokiej jakości kosmetyki
  • Doskonała lokalizacja salonu kosmetycznego
  • Atrakcyjne ceny zabiegów pielęgnacyjnych

Zapraszamy do kontaktu

pedicure lublin - pielęgnacja stóp

Pedicure Lublin – zapraszamy