Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs Lublin

Przedłużanie rzęs to zabieg, który pozwala na zagęszczenie i przedłużenie naszych naturalnych rzęs. Uzyskujemy efekt wyraźnej oprawy oka i zalotne spojrzenie. Przedłużanie rzęs to zabieg w pełni bezpieczny i nieinwazyjny. Polega na przyklejaniu jednej bądź większej ilości rzęsek do naszej naturalnej rzęsy. Efekt utrzymuje się nawet do 8 tygodni, zaś żeby utrzymać odpowiednią gęstość należy powtarzać zabieg mniej więcej co trzy tygodnie – uzupełniać rzęsy.

Metody przedłużania rzęs

  • Rzęsy - Metoda 1:1 – najpopularniejsza metoda doklejania rzęs, jest najtańsza i daje naturalny efekt. Polega na doklejaniu jednej syntetycznej rzęsy do naszej.
  • Rzęsy - Metody objętościowe2/3d, 3/5d, 5/8d, są to metody, które dają mocno widoczny efekt. Oczywiście wszystko zależy również od długości i grubości rzęs jakie wybierzemy wraz z kosmetyczką. Metody objętościowe polegają na doczepianiu kępek rzęs do jednej naszej, naturalnej rzęsy. W Prestige Studio używamy wyłącznie najwyższej jakości rzęs syntetycznych, tak, aby nie obciążały i nie wpływały na kondycje waszych oczu.

Przedłużanie rzęs cennik Lublin

Przedłużanie rzęs, jak wygląda zabieg

Przedłużanie rzęs w naszym salonie to czas odpoczynku i relaksu dla każdej klientki. Zapewniamy wygodne, odpowiednio wyprofilowane łóżka, spokojną muzykę, kocyki i wszystko czego Panie sobie zażyczą by czuć się komfortowo. Sam zabieg przedłużania rzęs zaczynamy od odpowiedniego przygotowania oka, oczyszczenia z wszelkich zanieczyszczeń i makijażu. Następnie przystępujemy do zabiegu przedłużania rzęs.

W zależności czy zakładamy rzęsy od nowa, czy je uzupełniamy zabieg trwa od 2 do 3 godzin.

Gęstość rzęs, ich długość oraz grubość stylistka ustala indywidualnie z klientką w zależności od kondycji rzęs naturalnych. Od kondycji naszych rzęs zależy również to, ile rzęsy przedłużone będą się utrzymywały. Przez dwie doby po przedłużaniu rzęs należy przestrzegać kilku zasad. Należy unikać dużej wilgoci, pary wodnej, ciepła suszarki, solarium czy tłustych kosmetyków. Zabieg przedłużania rzęs wymaga dużej precyzji, wprawy i doświadczenia. W Prestige Studio zabieg wykonują wykwalifikowane stylistki, posiadające liczne certyfikaty.

przedłużanie rzęs lublin

 

Dlaczego warto wykonać rzęsy w Prestige Studio?

W Prestige Studio w Lublinie profesjonalnie zadbamy o Twoje rzęsy. Od wielu lat wykonujemy zabiegi kosmetyczne przedłużania rzęs najbardziej popularnymi technikami. Każda wizyta w naszym salonie kosmetycznym sprawi, że poczujesz się jeszcze bardziej piękna i odprężona. Dzięki wieloletnim doświadczeniom wiemy dobrze czego potrzebują kobiety! Dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta kończyła się pełnym zadowoleniem! Wpadnij więc do nas na rzęsy już dziś!

  • Najlepsze specjalistki w swoim fachu
  • Wysokiej klasy sprzęt
  • Wysokiej jakości kosmetyki
  • Doskonała lokalizacja salonu kosmetycznego
  • Atrakcyjne ceny zabiegów pielęgnacyjnych

Rzęsy Lublin - Przedłużanie rzęs
Prestige Studio

Zapraszamy do kontaktu