Bloomea

Bloomea Lublin – umów się na zabieg w Prestige Studio

Zabieg Bloomea, to nieinwazyjny, liftingujący zabieg na skórę. Przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci od 12 roku życia. Co ważne, mogą go wykonywać również kobiety w ciąży i karmiące piersią ponieważ praca urządzenia polega na pobudzaniu naturalnych procesów jakie zachodzą w tkankach. Światło LED oraz mikroprądy nie penetrują dalej niż obszary skóry poddany zabiegowi.

Jakie działanie ma zabieg Bloomea ?

zabieg bloomea Lublin - prestige Studio

Bloomea redukuje rozstępy – pooperacyjne, po ciąży oraz wynikające z wahania wagi czy nadmiernego wzrostu. Działa pielęgnacyjne na twarz – redukuje zmarszczki i przebarwienia oraz blizny potrądzikowe, dotlenia skórę, nawilża oraz przywraca miękkość i gładkość. Podobnie działa na nasze dłonie, przywracając napięcie skóry, usuwając przebarwienia oraz odmładzając skórę dłoni.

Decydując się na zabieg bloomea warto wziąć pod uwagę wykupienie serii zabiegów. Oczywiście już po pierwszej wizycie zauważą Panie natychmiastowy efekt przeciwzmarszczkowy, wyrównanie kolorytu oraz poprawę napięcia skóry. Seria zabiegów da nam jednak znacznie widoczniejsze efekty takie jak wymodelowanie owalu twarzy czy zagęszczenie skóry i bardzo mocne nawilżenie.

 

Na czym polega zabieg Bloomea?

Bloomea, to połączenie trzech technologii anty-aging, makroeksfoliacji, mikrowibracji oraz luminoterapii. Zabieg wykonuje się w trzech etapach:

  • Makroeksfoliacja – pierwszy etap zabiegu bloomea polega na złuszczeniu naskórka za pomocą odpowiednio dobranego peelingu, może być bardzo delikatny lub w razie potrzeby intensywny, dający efekt resurfacingu laserowego. Dzięki temu skóra jest w stanie wchłonąć znacznie więcej składników w kolejnych etapach zabiegu.
  • Mikrowibracja – etap, podczas którego do skóry aplikowane są składniki czynne: kwas hialuronowy, kolagen i elastynę. Poprawiają nawilżenie skóry oraz jej regenerację. Drgania czyli mikrowibracja pozwala na dotarcie jak najgłębiej czyli do poziomu skóry właściwej.
  • Luminoterapia – etap końcowy zabiegu, polega na naświetlaniu obszaru skóry objętego procesem w celu przyspieszenia powstania elastyny i kolagenu.

Przeciwwskazania do zabiegu to nowotwory skóry, nadżerki, trądzik, zakażenia wirusowe i bakteryjne skóry, naczyniaki oraz rozpoczęte terapie przeciwtrądzikowe .

Zapraszamy Panie w każdym wieku, pragnące odświeżyć wygląd swojej skóry bądź zapomnieć o bolesnych bliznach czy rozstępach. Jest to jeden z najbezpieczniejszych najskuteczniejszych zabiegów nieinwazyjnych na świecie.

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ ZABIEGI BLOOMEA W PRESTIGE STUDIO?

  • Najlepsze specjalistki w swoim fachu
  • Wysokiej klasy sprzęt
  • Wysokiej jakości kosmetyki
  • Doskonała lokalizacja salonu kosmetycznego
  • Atrakcyjne ceny zabiegów pielęgnacyjnych

Bloomea Lublin - Prestige Studio
Bloomea Lublin – zapraszamy do kontaktu. Odwiedź nasz Gabinet Kosmetyczny w Lublinie przy ul. Krańcowej 107/14

KONTAKT